مصاحبه خبر گذاری تسنیم با پروفسور علی کرمی

اکبری: آلوده و مسموم کردن مواد غذایی برنامه‌ریزی شده است/ پشت‌پرده تبدیل بسیاری از مواد غذایی مفید به مواد خطرناک
کارشناس طب سنتی در گفت‌وگوی تفصیلی با تسنیم:
«تجارت دارو» سومین تجارت پرسود و منفعت در جهان است؛ تجارت دارو هم سود و هم سلطه را به همراه خود می‌آورد.
انتظار داریم رئیس‌جمهور، وزیر بهداشت و مجلس شورای اسلامی در راستای از بین بردن مشکلات تغذیه‌ای مردم برنامه ارائه دهند که متأسفانه چنین چیزی وجود ندارد.
دشمنان از دوره صفویه که شیعه در ایران مستقر شد، برنامه‌ریزی کردند تا شیعه را کنترل کنند و بهترین راه نفوذ «طب» بود
بسیاری از بی غیرتی‌های امروز، ریشه در تغذیه نا‌مناسب دارد.
سهم ایران از تولید داروهای گیاهی در دنیا تقریباً صفر است و این در حالی است که ایران در زمینه داروهای گیاهی از نظر تنوع و کیفیت در رده‌های اول دنیا قرار دارد.
با این توضیحات کسی که می‌گوید ایجاد 5 میلیون شغل امکان‌پذیر نیست، باید بداند که فقط در حوزه طب سنتی با ظرفیتهای بالقوه فعلی، امکان ایجاد پنج میلیون شغل وجود دارد.
http://yon.ir/y3TlD
http://tn.ai/1417938

آیت‌الله تبریزیان استاد طب اسلامی: تراریخته تغذیه استعماری است
آیا خداوند بهترین موجودات را دردنیا خلق کرده یا بدترین آن‌ها را؟
تغییر ماهیت برای خلقت خداوند نفی‌شده است

بیوتروریسم
تراریخته
گزیده ای از مصاحبه :

#علی_کرمی استاد دانشگاه معتقد است که رواج محصولات #تراریخته توطئه صهیونیسم برای بیمار کردن ملت ایران و مصداق جدی خط نفوذ است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی کرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله است. وی متخصص رشته بیوتکنولوژی پزشکی، و فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک و کاربردهای این رشته است. مدرک دکترایش را از اروپا، و فوق‌تخصص خود را از آمریکا گرفته، و به گفته خودش بیست سال است که «برای توسعه این علم» به کشور بازگشته است؛ او بی‌تردید یکی از متخصصین ارشد ایرانی در حوزه دستکاری ژنتیکی، یا نوترکیبی دی ان ای، یا فناوری دستکاری ژنی در حوزه پزشکی فوق‌مدرن است، اما جریان خبری ایجاد شده در خبرگزاری تسنیم طی یک ماه گذشته، سبب شده که مدافعان محصولات پر ریسک و عقیم #تراریخته، از زوایای مختلف، سعی در جلوگیری از این روشنگری داشته باشند.

مصرف سم برای تراریخته ها، طی شانزده سال اخیر سه برابر شده است!

مردم را عمداً بیمار می کنند / بیماری مردم با منافع این شرکتها گره خورده

اسنادی وجود دارد که برخی کمپانیهای عظیم دارویی برای فروش داروها و #واکسن هایشان، مردم را عمداً بیمار می کنند؛ یا همه گیری و اپیدمی را شایع می کنند، که واکسن ها و داروهایشان را بفروشند؛ که سی تی اسکنهای جدید بسازند. شرکتهای عظیم الکترونیک دنیا، فروشنده سی تی اسکنهای صدمیلیاردی هستند. هر چند سال هم مدل جدیدش را می آورند؛ یعنی ما دائم به این دستگاهها وابسته هستیم. دکتر اکبری، رئیس مؤسسه سرطان، گزارشی دادند که 80 درصد از رادیولوژیها و عکس برداریها و سی تی اسکنهایی که در ایران انجام می شود ضروری نیست. پزشکان در امریکا با دشواری رادیولوژی و تصویربرداری تجویز می کنند؛ می گویند برای چه به بدن اشعه وارد کنیم؟ در ایران پزشک سریع و در شرایطی که شاید ضرورتی نداشته باشد، می نویسد که عکس بگیر؛ این خلاف پزشکی دنیاست. در ایران مصرف #آنتی_بیوتیکها و داروهای شیمیایی بسیار زیاد است. براساس مطالعات در کشور #آلمان 70 درصد داروها منشا #گیاهی دارند، ولی در ایران 89 درصد❗️ داروها #شیمیایی هستند. چرا ما به این روز در آمده ایم؟ چرا #طب_سنتی و اسلامی را از ما گرفتند؟ مگر ابوعلی سینا مردم را درمان نمی کرد؟ مگر از موادشیمیایی استفاده می کرد؟ چرا #حجامت را در ایران نابود کردند؟ چرا رئیس انتقال خون باید بگوید کسی که حجامت کرده نمی تواند خون بدهد؟ چرا طب سنتی اسلامی ایرانی را در کشور ما تقریباً نابود کردند؟ چون داروهای شیمیایی خود را به ما بفروشند؟ #سموم کشاورزی و انواع مواد شیمیایی آرایشی و خطرناک؛ و حالا هم مواد غذایی آلوده را در کشور توزیع کنند؛ که تغذیه ناسالم سبب بیماری شود، و بعد بروند طرف دارو و درمان؛ آن هم شیمیایی. البته آنها این کار را از 50 یا 60 سال پیش شروع کردند، و سبک زندگی سالم اسلامی ایرانی سالم ما را نابود کردند و بازار طب سنتی اسلامی را برای فروش میلیاردها میلیارد دارو به ایران نابود کردند. اگر سری به بیمارستانها بزنید، می بینید که در اورژانسها جمعیت قابل توجهی نشسته اند؛ اصلاً جا نیست! این بیماریها از کجا آمده؟ من باید تهدیدات زیستی را برای شما تعریف کنم. تهدید زیستی فقط این نیست که جنگ میکروبی کنند؛ یا #بیوتروریسم این نیست که با میکروبی، ویروسی فردی را ترور بیولوژیک کنند؛ این برداشت از تهدیدات نوین زیستی ساده لوحانه است؛ این طور نیست؛ بله الآن از طریق #غذای_آلوده، #داروی_آلوده، #واکسن آلوده، #لوازم_آرایش_آلوده از طریق #مکمل های هورمون دار، جوانان و ملت ما را تهدید می کنند، ما را بیمار می کنند.

تراریخته مشکلی را حل نمی کند / نیازی به تراریخته نداریم / تراریخته یک توطئه است

مبارزه بیولوژیک بسیار بهتر از مبارزه شیمیایی است / سلامت قیمت ندارد

برای 14 میلیارد نفر غذا داریم / مشکل، بی عدالتی در توزیع است
مطالعه ی متن کامل:
http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/11/26/1000583/

نظرات

0 دیدگاه

  • سلام، guest

آخرین نوشته ها

طب اسلامی از منظر پروفسور علی کرمی

خبرگزاری مهر عضو هیئت علمی دانشگاه بقیه الله(عج): باید درطب از تعالیم اسلامی کمک گرفت/ بیوتروریسم؛ ازعلل رشد سرطان عضو هیئت علمی...

طب ایرانی اسلامی و پیشگیری از سرطان

طب اسلامی" می‌تواند از ابتلا به سرطان پیشگیری کند ظرفیت‌های طب ایرانی اسلامی و مکمل در کمک به بیماران سرطانی،...

دغدغه رهبری مبنی بر احیای طب اسلامی

احیای «طب اسلامی» دغدغه مقام معظم رهبری است/ لزوم تشکیل سازمان مستقل طب سنتی یک محقق و پژوهشگر طب اسلامی...