تراریخته

نفوذ محصولات “تراریخته” به برنامه ششم
ظریف ۱۶ سال پیش: این “سلاح” نسل ایرانی را عقیم می‌کند
ربیایید در عرصه حفظ سلامت که از مهمترین عرصه های اداره یک کشور است حضوری روشن بینانه داشته باشیم و از دولت محترم بخواهیم که از آخرین دستاوردهای دانشمندان دلسوز ایرانی و خارجی بهره مند شود و استفاده از محصولات تراریخته دستکاری ژنتیکی شده که در قانون ششم توسعه گنجانده شده و مضر سلامت مردم است را اصلاح نماید و با جلوگیری از گسترش قانونی و غیرقانونی استفاده از محصولات تراریخته این خطر بزرگ تهدید کننده سلامت نسل ما و نسلهای آینده را دفع نماید.
✅درحالی دولت یازدهم درپی قانونی‌سازی محصولات تراریخته است که دکتر ظریف ۱۶سال پیش درنامه‌ای هشدار داد،”این محصولات دستکاری شده ژنتیکی می‌تواند به‌عنوان سلاح علیه کشور مورد بهره‌برداری قرار گیرد.تولیدکنندگان این محصولات قادرند نسلی از یک کشور را عقیم سازند”.
آیا مافیای تراریخته‌ها به سازمان غذا و دارو فشار می‌آورد؟
اتخاذ مواضع مشکوک، غیرقابل توجیه و بعضا متناقض توسط مدیران سازمان غذا و دارو در طول دو ماه اخیر در مورد تولید و عرضه و مصرف محصولات تراریخته در کشورمان تعجب کارشناسان و متخصصین خواهان حذف این فرآورده‌های پرخطر از سبد غذایی ایرانیان را برانگیخته است و شائبه‌هایی درخصوص استقلال نظر مدیران این مرجع مهم نظارتی ایجاد کرده است.
منابع
-سایت احیای سلامت
-روزنامه کیهان – ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴ – صفحه ۱۱

نظرات

0 دیدگاه

  • سلام، guest

آخرین نوشته ها

طب اسلامی از منظر پروفسور علی کرمی

خبرگزاری مهر عضو هیئت علمی دانشگاه بقیه الله(عج): باید درطب از تعالیم اسلامی کمک گرفت/ بیوتروریسم؛ ازعلل رشد سرطان عضو هیئت علمی...

طب ایرانی اسلامی و پیشگیری از سرطان

طب اسلامی" می‌تواند از ابتلا به سرطان پیشگیری کند ظرفیت‌های طب ایرانی اسلامی و مکمل در کمک به بیماران سرطانی،...

دغدغه رهبری مبنی بر احیای طب اسلامی

احیای «طب اسلامی» دغدغه مقام معظم رهبری است/ لزوم تشکیل سازمان مستقل طب سنتی یک محقق و پژوهشگر طب اسلامی...